Pożegnanie klasy ósmej

W dniu 24 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania klasy ósmej. Uroczysty apel rozpoczął się od odśpiewania hymnu. Następną częścią akademii było przekazanie sztandaru przez poczet sztandarowy koleżankom i kolegom z klas VII.

Następnie uczniowie klasy ósmej złożyli uroczyste Ślubowanie Absolwentów Szkoły Podstawowej w Pęczniewie.

Ósmoklasiści, a właściwie już absolwenci szkoły podstawowej, podziękowali dyrekcji i  nauczycielom  za przekazaną wiedzę, wspólne spotkania, uroczystości i wyjazdy. Nie zabrakło również  wyrazów wdzięczności dla pracowników szkoły. Wszystkim wręczono kwiaty.

Ostatnim punktem spotkania był występ uczniów klas siódmych, którzy w krótkim programie artystycznym pożegnali starsze koleżanki  i kolegów. Na pamiątkę wręczono wszystkim  dyplomy i słodkie upominki.