Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/ 21 odbyło się w dniu 25 czerwca 2021 r. Ze względu na sytuację pandemiczną uroczystość miała nietypowy przebieg i  podzielona została na trzy części. Każda z nich rozpoczynała się od odśpiewania hymnu. Pan Dyrektor  powitał zaproszonych gości: Przewodniczącego Rady Gminy w Pęczniewie – Pana Jerzego Zycha, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Pęczniewie – Panią Katarzynę  Pająk, przedstawicieli Rady Rodziców - Panią Alinę Buczkowską i  Elżbietę Krzesińską.
Pani Dyrektor podsumowała pracę w mijającym  roku szkolnym oraz wręczyła Statuetkę Najlepszego Absolwenta, którym została  Julia Bernadeta Pawełczyk.
Głos zabrał również Pan Przewodniczący, który w imieniu swoim i  Wójta Gminy Pęczniew – Pana Marcina Janiaka gratulował najlepszym uczniom oraz życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

W Pęczniewie jako pierwsi świadectwa oraz nagrody książkowe odebrali najstarsi uczniowie, a raczej już absolwenci.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki zostali uhonorowani świadectwami z wyróżnieniem oraz nagrodami książkowymi wręczonymi przez wychowawców klas.

Wszyscy uczniowie wakacje rozpoczęli z uśmiechem na twarzach.